Veito Blog

Ayaklı Isıtıcı Tercihi Yetkili Servis Bilgileri

Veito Marka Bilgileri

%100 güvenebileceğiniz servis

Tel : 0 212 659 71 33

Web : veito.com
Ayaklı Isıtıcı Tercihi Yetkili Servis Bilgileri

Ayaklı Isıtıcı Tercihi


10 Kasım 2017

Veito Beyaz Renki Ayaklı Isıtıcı sayesinde artık evimiz de üşümeden oturabiliyoruz. Malum merkezi sistem olduğu için daha kaloriferler yanmadı. Isıtıcı ararken bir çok markayı incelledim. İnceleme sebeplerimizden biri renginin beyaz olması diğeri de hafif taşınabilir olması ile ilgiliydi. Veito cihaz sayesinde  aradığımı ürüne kavuşmuş olduk. 

Veito ısıtıcı  ile yükseklik ayarlayabiliyorsunuz. İki kademesi mevcut. Böylelikle etkin kullanabiliyorsunuz. Yanında taşıma aparatını da veriyorlar. Biz oda oda yanımımızda taşıyoruz. Devrilme emniyetini de yapmışlar. Herkese tavsiye ederiz.

Ayaklı Isıtıcı Tercihi Yetkili Servis Bilgileri


Ürününüzle ilgili yardıma ihtiyacınız varsa ve size en yakın Veito Yetkili Servis’in telefonunu ve adresini öğrenmek istiyorsanız 0 212 659 71 33 numaralı telefondan Veito Müşteri Hizmetleri’ni arayarak destek alabilirsiniz

Ayrıca şu anda desteklenen Tüm Veito ürünlerin yedek parçalarını yerel Yetkili Servis Merkezlerinden satın alabilirler. Size en yakın Yetkili Servis Merkezine 0 212 659 71 33 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.