Raks Blog

Vantilatör Fiyatları Yetkili Servis Bilgileri

Raks Marka Bilgileri

%100 güvenebileceğiniz servis

Tel : 444 72 57

Web : raks.com.tr
Vantilatör Fiyatları Yetkili Servis Bilgileri

Vantilatör Fiyatları


06 Temmuz 2017

Havaların ısınmasıyla beraber her odaya bir vantilatör şart hale geliyor. Raks vantilatörler  oldukça kullanışlı istediğiniz  yere göre seçim yapabilirsiniz. İsterseniz yaklı model, isterseniz tavan  vantilatörü  isterseniz de buharlı vantilatörü. 

Biz buharlı RAKS SF 16 OLİ Olimpos Buharlı Vantilatör  aldık . İki rengi mevcut. Kırmızı olandan  tercihimizi kullandık. Ayrıca bu vantilatörün sineksavar  özelliği mevcut. Üstelik 5 yıl garantili 5 yıl garanti veren  çok az marka var. 

Raks SF-16 Olimpos Soğuk Buharlı İyonizerli Uzaktan Kumandalı 100 Watt Vantilatör  599 TL den 379 TL ye fiyat olarak düşmüş :)

Vantilatör Fiyatları Yetkili Servis Bilgileri

 

 


Ürününüzle ilgili yardıma ihtiyacınız varsa ve size en yakın Raks Yetkili Servis’in telefonunu ve adresini öğrenmek istiyorsanız 444 72 57 numaralı telefondan Raks Müşteri Hizmetleri’ni arayarak destek alabilirsiniz

Ayrıca şu anda desteklenen Tüm Raks ürünlerin yedek parçalarını yerel Yetkili Servis Merkezlerinden satın alabilirler. Size en yakın Yetkili Servis Merkezine 444 72 57 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.