Qinny Bebek Arabası Yetkili Servis Bilgileri

Qinny Bebek Arabası Yetkili Servis Bilgileri

Qinny

%100 güvenebileceğiniz servis

Tel : 90 (216) 573 62 00

Web : http://www.quinny.com/tr-tr/


Qinny Yezz
Qinny Zapp Xtra
Qinny Zapp Xtra 2
Qinny Buzz
Qinny Moodd

Bebek arabaları kompakt katlama, çift yönlü kullanılabilen oturma unitesi ve yüksek manevra kabiliyetiyle her zaman seyahate hazır. Bebekleriniz için rengarenk araba seçimleriyle sizlere büyük bir kolaylık sağlıyor. 


Qinny Bebek Arabası Ürününüzle ilgili yardıma ihtiyacınız varsa ve size en yakın Qinny Yetkili Servis’in telefonunu ve adresini öğrenmek istiyorsanız 90 (216) 573 62 00 numaralı telefondan Qinny Müşteri Hizmetleri’ni arayarak destek alabilirsiniz

Ayrıca şu anda desteklenen Tüm Qinny ürünlerin yedek parçalarını yerel Yetkili Servis Merkezlerinden satın alabilirler. Size en yakın Yetkili Servis Merkezine 90 (216) 573 62 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.


* Yukarıda kullanılan iletişim bilgileri 28-07-2018 tarihinde http://www.quinny.com/tr-tr/ adresli Qinny web sitesinden alınmıştır. En güncel iletişim bilgileri yine Qinny web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. * Harita üzerinde bulunan servis noktaları fikir amaçlıdır. Resmi yetkili servis oldukları ile ilgili muhakkak Qinny destek hattı üzerinden doğrulanması gerekmektedir.