Mitsubishi Blog

Mitsubishi Electric Klima Fiyatları Yetkili Servis Bilgileri

Mitsubishi Marka Bilgileri

%100 güvenebileceğiniz servis

Tel : 0850 577 25 25

Web : mitsubishi-motors.com.tr
Mitsubishi Electric Klima Fiyatları Yetkili Servis Bilgileri

Mitsubishi Electric Klima Fiyatları

Mitsubishi Electric Klima Fiyatları Yetkili Servis Bilgileri İndirim Uzmanı
25 Haziran 2018

Estetik duvar tiplerinden, zemin üzerine monte edilen döşeme tiplerine veya asma tavan içerisine monte edilen kaset ve gizli tavan tiplerine hemen her türlü iç tasarım ile uyum sağlayacak çok sayıda seçeneği bulunan Mitsubishi Electric Klimalar ile evinizde ve ofisinizde fark yaratabilirsiniz. 

Mitsubishi Electric Klimalar  2018 fiyatları gayet makul oranlarda ve her bütceye uygun olarak bayiler de satışa sunuldu.  Servisleri ise kesintisiz hizmet vererek sektörde bir ilke imza atmaya devam ediyor. Üretim teknolojisi nedeniyle elektrik tüketimi oldukça düşük seviyededir. 

Mitsubishi Electric Klimalar 2500 tl den başlayan fiyatlarda mağazalar da 2018  satış fiyatı olarak görebilirsiniz. 

 

 


Ürününüzle ilgili yardıma ihtiyacınız varsa ve size en yakın Mitsubishi Yetkili Servis’in telefonunu ve adresini öğrenmek istiyorsanız 0850 577 25 25 numaralı telefondan Mitsubishi Müşteri Hizmetleri’ni arayarak destek alabilirsiniz

Ayrıca şu anda desteklenen Tüm Mitsubishi ürünlerin yedek parçalarını yerel Yetkili Servis Merkezlerinden satın alabilirler. Size en yakın Yetkili Servis Merkezine 0850 577 25 25 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.