MG MG Suv Yetkili Servis Bilgileri

MG MG Suv Yetkili Servis Bilgileri

MG

%100 güvenebileceğiniz servis

Tel : 444 2 764

Web : https://www.mg-turkey.com/tr/


MG MG ZS EV Elektrikli Suv

MG’nin yeni elektrikli otomobili ZS EV, şık tasarımdan ve hayat tarzınızdan ödün vermeden sıfır emisyonlu bir aracı kullanma keyfini size sunuyor.

Şehir hayatı için ideal bir seçenek olmasının yanında, geniş ve konforlu bir elektrikli SUV arayanlara, sürdürülebilir bir hayatın kapılarını aralıyor.

Bu mükemmel kompakt SUV’u beğeneceğinize eminiz. Ama şunu da biliyoruz. İlk kez elektrikli araç kullanmak, bu kararı vermek kolay değil...

Bu sebeple, Türkiye’de ilk defa MG Değer Koruma (MG ValueGuard) programını devreye alıyoruz. MG ValueGuard ile aracınızın 2. El fiyatını garanti altına alırken, ilerde daha güncel bir MG ile takas etmek isterseniz yine ayrıcalıklı avantajlarınız olmasını da sağlıyoruz. Program detaylarını MG ValueGuard sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Aynı zamanda tüm MG marka otomobiller üretim hatalarına karşı 7 yıl-150,000 km (hangisi önce tamamlanırsa) garanti kapsamındadır. MG’nin sunduğu rakipsiz koşullarla otomobilinizi iç rahatlığıyla kullanın; ayrıcalıklı olmanın keyfine varın. Detaylı tüm garanti koşulları için lütfen tıklayınız.
 

GüvenlikMG MG Suv Yetkili Servis BilgileriZS EV, elektrikli B SUV otomobiller arasında Euro NCAP testlerinden 5 yıldız alan ilk otomobildir. Sürüş keyfinden ödün vermeden, akıllı mühendislik çözümleriyle en yüksek teknolojiyi birleştirerek potansiyel güvenlik risklerini en aza indiriyor.


ACC - Adaptif Hız Sabitleyici
AEB - Acil frenleme sistemi
IHC - Akıllı uzun far asistanı
SAS - Hız destek sistemi
TJA - Trafikte sürüş sistemi

MG Pilot 

ZS EV, sunduğu L2 otonom sürüş* fonksiyonuyla güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi sunuyor.

MG Pilot, sürücüye yardım eden ve yolda daha fazla güven veren kapsamlı bir sürücü destek teknolojileri paketidir. Bu otomobil, Euro NCAP 5 yıldız güvenlik derecelendirmesinde gösterildiği gibi, en yüksek güvenlik standartlarını koruyarak sürücüye yardımcı olmak için çeşitli uyarı özellikleri sunar.

*L2 otonom sürüş, bir otomobilin içinde bulunan araca yön verme (direksiyon), frenleme/hızlanma, şeritte kalma ve adaptif hız sabitleyici özelliklerinden oluşan sürücü destek sistemidir. Bu teknolojiler devrede olsa da otomobilin kullanıcı tarafından sürülüyor olması gereklidir.

Batarya Paketi Güvenliği

Batarya paketi, su ve toz direnci, elektrikli otomobil batarya paketinin sahip olabileceği en yüksek seviyelerden biri olan, IP67 sertifikasıyla güvence altına alınmıştır, otomobilinizin batarya paketinin su ve tozdan etkilenmeyeceğine emin olabilirsiniz. 

ZS EV, batarya paketinin darbelere, yangına, kısa devrelere ve suya karşı dayanıklılığını belgeleyen USA UL2580 sertifikasına da sahiptir. 

Bunlara ek olarak batarya paketinin alüminyum kasası sürüş koşullarından en az şekilde etkilenmek üzere sürtmelere, kasislere ve su sıçramalarına karşı özel kirişlerle koruma altına alınmıştır.

MG MG Suv Yetkili Servis Bilgileri

Sağlam Gövde

Yüksek dayanımlı çelikten oluşan enerji sönümleyici kafes yapısına sahip olan gövdesi sayesinde burulma direnci 18,400 Nm’dir. 

Bu özelliği sayesinde, kasislerden geçerken, sessiz ve sarsıntısız sürüşün keyfini çıkarabilirsiniz. 

KonforGezinti için tıklayın.

Açılabilir cam tavan

Şaşırtan sessizlik

Rakipsiz iç hacim ve bagaj kapasitesi

Elektrikli otomobil sahibi olmak için konforunuzdan fedakarlık yapmak zorunda değilsiniz. ZS EV ile SUV sahibi olmanın tüm ayrıcalıklarından faydalanın.

MG MG Suv Yetkili Servis Bilgileri

Açılabilir Cam Tavan

Bırakın gün ışığı içeri girsin!

ZS EV Sınıfındaki rakiplerine göre daha geniş olan iç mekanı, 1.19 m2 lik açılabilir cam tavan tavanıyla benzersiz bir ferahlık sunuyor.

Geniş bagaj kapasitesiyle tüm ailenize yer açın

Etkileyici 448 lt bagaj kapasitesi tüm yolculuklar için yeterli olsa da ihtiyaç duyarsanız bagaj kapasitesini 1166 lt’ye çıkarabilirsiniz. 

75 kg tavan yük kapasitesi ve ferah kabinin içindeki saklama alanlarını da unutmayın.

MG MG Suv Yetkili Servis Bilgileri

MG MG Suv Yetkili Servis Bilgileri

Evinizin Konforunu Otomobilinizde Hissedin

En ince detayına kadar düşünülmüş iç tasarımı, rahat koltukları, geniş diz ve omuz mesafesine sahip kabiniyle, tüm aileye konforlu yolculuklar sunuyor.

%100 elektrikli otomobil sahibi olmanın avantajını sessiz, titreşimsiz bir yolculuk yaptığınızda anlayacaksınız.

Apple CarPlay ve Android Auto Uyumlu Bilgi ve Eğlence Sistemi

Sistem, telefonunuzla sorunsuz entegrasyon sağlayan Apple CarPlay ve Android Auto uyumlu 8 inç renkli bir dokunmatik ekrana sahiptir.

6 hoparlörlü 3D ses efektine sahip müzik sistemiyle bu aile dostu elektrikli SUV ‘da müziğin keyfine varacaksınız..

MG MG Suv Yetkili Servis Bilgileri

MG MG Suv Yetkili Servis Bilgileri

Klima

Klima ünitesi, otomobil içerisinde temiz ve sağlıklı bir Hava Kalite İndeksi (AQI) düzeyi sağlayan PM2,5 partikül filtresi ile donatılmıştır. 

Elektrikli otomobillere özel, araç çalışır çalışmaz devreye giren iklimlendirme özelliği ile, konforlu bir yolculuğa çıkmaya hazırlanın..

MG MG Suv Yetkili Servis Bilgileri

LED gündüz sürüş farları ve otomatik yanan farlar

LED gündüz sürüş farları, ZS EV'ye şıklık katmakla kalmaz, aynı zamanda yoldaki görünürlüğünüzü de artırır. 

PerformansMG MG Suv Yetkili Servis Bilgileri

Hızlı şarj
40 dk’da %80

8.2 sn
0-100km/sa hızlanma

Şaşırtıcı çekiş gücü
105kW güç, 353Nm tork

44.5 kWh
Yüksek batarya kapasitesi

Şarj

ZS EV, aracınızı hem evinizde hem de dışarıda hızla ve güvenle şarj edebilmeniz için hem Tip-2 hem de CCS2 soketiyle donatılmıştır. Yüksek şarj olma kapasitesi sayesinde hızlı şarjla %80 batarya doluluk düzeyine 40 dakikada ulaşır.

MG MG Suv Yetkili Servis Bilgileri

MG MG Suv Yetkili Servis Bilgileri

Verimli Elektrik Motoru

105 kW güç üreten elektrik motoru verimliliğini arttırmak üzere hafif üretilmiştir. Özel sarım tekniği sayesinde sıradan elektrik motorlarına göre daha verimlidir ve daha fazla tork üretir.

MG MG Suv Yetkili Servis Bilgileri

3 Sürüş Modu Seçeneği

Şehir içi ve şehirler arası yollarda sürüş tarzınıza ve ihtiyacınıza göre seçebileceğiniz 3 seçenek: Ekonomik, Normal ve Sportif.

Bu farklı sürüş modları, yol koşullarına göre ihtiyacınız olan çekiş gücü ve kavramayı sağlarken, şarjınızı daha verimli kullanmanıza olanak sağlar.

MG MG Suv Yetkili Servis Bilgileri

Akıllı Sıcaklık Yönetim Sistemi

Sahip olduğu sıvı soğutma ve ön-ısıtma sistemiyle her zaman batarya paketinin ideal çalışma sıcaklığında olmasını sağlar.

TEKNİK ÖZELLİKLER & FİYATMG MG Suv Yetkili Servis Bilgileri

Pebble Black

MG MG Suv Yetkili Servis Bilgileri MG MG Suv Yetkili Servis Bilgileri MG MG Suv Yetkili Servis Bilgileri MG MG Suv Yetkili Servis Bilgileri MG MG Suv Yetkili Servis Bilgileri

Comfort

MG ZS EV

394.000 TL (Vergiler dahil anahtar teslim fiyatı)

• 16 inç alaşımlı jantlar

• MG Pilot

• Apple CarPlay / Android Auto

• 8 inç dokunmatik ve renkli ekran

• 448 lt bagaj hacmi

• 3 sürüş modu (Ekonomik, Normal, Sportif)


MG MG Suv Ürününüzle ilgili yardıma ihtiyacınız varsa ve size en yakın MG Yetkili Servis’in telefonunu ve adresini öğrenmek istiyorsanız 444 2 764 numaralı telefondan MG Müşteri Hizmetleri’ni arayarak destek alabilirsiniz

Ayrıca şu anda desteklenen Tüm MG ürünlerin yedek parçalarını yerel Yetkili Servis Merkezlerinden satın alabilirler. Size en yakın Yetkili Servis Merkezine 444 2 764 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.


* Yukarıda kullanılan iletişim bilgileri 16-05-2021 tarihinde https://www.mg-turkey.com/tr/ adresli MG web sitesinden alınmıştır. En güncel iletişim bilgileri yine MG web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. * Harita üzerinde bulunan servis noktaları fikir amaçlıdır. Resmi yetkili servis oldukları ile ilgili muhakkak MG destek hattı üzerinden doğrulanması gerekmektedir.