KTM KTM 390 ADVENTURE Yetkili Servis Bilgileri

KTM KTM 390 ADVENTURE Yetkili Servis Bilgileri

KTM

%100 güvenebileceğiniz servis

Tel : 0 (216) 349-1640

Web : https://www.spormoto.com/ktm/


KTM KTM 390 ADVENTURE

KTM 390 Adventure

Maksimum sürüş keyfini, çekici tasarımını ve hakimiyet kolaylığını üstün performansı ile birleştiren 390 Adventure ister büyük şehirlerin kalabalık sokaklarında, ister ardı ardına virajlı yollar da, hayalini kurduğunuz tüm sürüşlerde ihtiyaçlarınıza ve daha fazlasına cevap verebilecek bir motosiklet.
KTM 390 Adventure, onu macera dünyasına giriş için mükemmel yapan, etkileyici 44 HP ve 37 Nm Tork üreten geliştirilmiş bir motorla birlikte gelmekte. Tümüyle ışıklandırılmış mod switchi ile kontrol edilen Motosiklet Çekiş Kontrolu (MTC) ve viraj ABS’li MSC gibi elektronik sistemler günün her saati her şartta kullanımınızı kolaylaştırıyor.

TFT ekranda ihtiyacınız olan tüm bilgileri görebileceksiniz. Parlamaz ve parmak izi bırakmaz kaplamasıyla direkt güneş ışığında dahi problem çıkmayacak. Opsiyonel Quickshifter’ı ekleyin ve yarışa hazır düşünce yapısına geçmek için yalnızca bir vites küçültün.

Hafifliği ve kullanım kolaylığı ile eşsiz bir maceraya atılmak istiyorsanız sizi KTM 390 Adventure ile tanışmaya davet ediyoruz


KTM KTM 390 ADVENTURE Ürününüzle ilgili yardıma ihtiyacınız varsa ve size en yakın KTM Yetkili Servis’in telefonunu ve adresini öğrenmek istiyorsanız 0 (216) 349-1640 numaralı telefondan KTM Müşteri Hizmetleri’ni arayarak destek alabilirsiniz

Ayrıca şu anda desteklenen Tüm KTM ürünlerin yedek parçalarını yerel Yetkili Servis Merkezlerinden satın alabilirler. Size en yakın Yetkili Servis Merkezine 0 (216) 349-1640 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.


* Yukarıda kullanılan iletişim bilgileri 17-05-2023 tarihinde https://www.spormoto.com/ktm/ adresli KTM web sitesinden alınmıştır. En güncel iletişim bilgileri yine KTM web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. * Harita üzerinde bulunan servis noktaları fikir amaçlıdır. Resmi yetkili servis oldukları ile ilgili muhakkak KTM destek hattı üzerinden doğrulanması gerekmektedir.