Karaca Blog

Karaca İnci Yemek Takımı Yetkili Servis Bilgileri

Karaca Marka Bilgileri

%100 güvenebileceğiniz servis

Tel : 0 212 412 44 00

Web : krc.com.tr
Karaca İnci Yemek Takımı Yetkili Servis Bilgileri

Karaca İnci Yemek Takımı


16 Ekim 2017

Bütün ailenin bir arada olduğu akşam yemeklerinde ya da misafirlerinizi ağırladığınız davet yemeklerinde, şık sunumlar ile göz önünde olmak istersiniz.

Belki de kalabalık bir aile değilsiniz sizin için de 2 kişilik özel günleriniz için tasarlanmış bir çok yemek takımı modeli Karaca da mevcut. 

Karaca Fine Pearl Helen 86 Parça Yemek Takımı  Helen isminden dolayı etkilenerek aldığım doğrudur. Bizim de düğün davetimiz de masamızda göz kamaştırdı. 

12 adet yemek tabağı, 12 adet servis tabağı mevcut. Tek kusuru içinden 6 adet çay fincanı çıkıyor neden 12 kişilik sete 6 tane daha bedava vermiyorsunuz :(

Olumlu yanlarından tuzluklar, biberlikler çift çift . 

Karaca Fine Pearl ürünlerinin “İNCİ” içerdiği için göz kamaştırıyor. 

 


Ürününüzle ilgili yardıma ihtiyacınız varsa ve size en yakın Karaca Yetkili Servis’in telefonunu ve adresini öğrenmek istiyorsanız 0 212 412 44 00 numaralı telefondan Karaca Müşteri Hizmetleri’ni arayarak destek alabilirsiniz

Ayrıca şu anda desteklenen Tüm Karaca ürünlerin yedek parçalarını yerel Yetkili Servis Merkezlerinden satın alabilirler. Size en yakın Yetkili Servis Merkezine 0 212 412 44 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.