Karaca Blog

Apricot Tava-Grill Seti İndirimli Yetkili Servis Bilgileri

Karaca Marka Bilgileri

%100 güvenebileceğiniz servis

Tel : 0 212 412 44 00

Web : krc.com.tr
Apricot Tava-Grill Seti İndirimli Yetkili Servis Bilgileri

Apricot Tava-Grill Seti İndirimli


12 Mayıs 2018

Apricot Tava-Grill Seti ile tanışmadıysanız, buyrun tanışın... Klasik renklerin dışında mor renge sahip olan gril tava ve normal bir adet tavadan meydana gelen set, hem görüntüsü, hem kullanışlılığı ile beğeni kazanıyor. Evde ızgara yapmak için gril tava kullanmak isteyenler için son derece ideal bir settir. Yapışmaz ve yanmaz tabanlı tavalar sayesinde pişirmek istediğiniz etleri ya da sebzeleri bu gril tava ile çok rahat bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Et ve sebzelerin dışında pancake ya da krep hazırlamak içinse yine yapışmaz tabanlı düz tavayı kullanabilirsiniz.

Karaca tavalar hem ekonomik, hem sağlıklı . Tava seçerken mutlaka online alışverişe bakın ekstra indirim seçenekleri sunuyorlar.


Ürününüzle ilgili yardıma ihtiyacınız varsa ve size en yakın Karaca Yetkili Servis’in telefonunu ve adresini öğrenmek istiyorsanız 0 212 412 44 00 numaralı telefondan Karaca Müşteri Hizmetleri’ni arayarak destek alabilirsiniz

Ayrıca şu anda desteklenen Tüm Karaca ürünlerin yedek parçalarını yerel Yetkili Servis Merkezlerinden satın alabilirler. Size en yakın Yetkili Servis Merkezine 0 212 412 44 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.