Huawei Cep Telefonu Yetkili Servis Bilgileri

Huawei Cep Telefonu Yetkili Servis Bilgileri

Huawei

%100 güvenebileceğiniz servis

Tel : 444 79 88

Web : consumer.huawei.com/tr/index.htm


Huawei Mate 10 Pro
Huawei Mate 10 lite
Huawei Mate 9
Huawei Mate S
Huawei P20
Huawei P20 Pro
Huawei P20 lite
Huawei P10
Huawei P10 Plus
Huawei Y7 2018
Huawei Y6II

Huawei Akıllı Cep Telefonları 3 seri olarak karşımıza çıkıyor. P serisi, Mate Serisi, Mate 10 olarak  tercihinizi kolayaaştırabilirsiniz. Her serisinden kendisini yeniliyor ve profesyonel fotoğraflar sunuyor. Üstün Performans için Huaewei markasını tercih edin.


Huawei Cep Telefonu Ürününüzle ilgili yardıma ihtiyacınız varsa ve size en yakın Huawei Yetkili Servis’in telefonunu ve adresini öğrenmek istiyorsanız 444 79 88 numaralı telefondan Huawei Müşteri Hizmetleri’ni arayarak destek alabilirsiniz

Ayrıca şu anda desteklenen Tüm Huawei ürünlerin yedek parçalarını yerel Yetkili Servis Merkezlerinden satın alabilirler. Size en yakın Yetkili Servis Merkezine 444 79 88 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.


* Yukarıda kullanılan iletişim bilgileri 21-03-2017 tarihinde consumer.huawei.com/tr/index.htm adresli Huawei web sitesinden alınmıştır. En güncel iletişim bilgileri yine Huawei web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. * Harita üzerinde bulunan servis noktaları fikir amaçlıdır. Resmi yetkili servis oldukları ile ilgili muhakkak Huawei destek hattı üzerinden doğrulanması gerekmektedir.