Fossil Blog

Fossil Akıllı Saat Fiyatları Yetkili Servis Bilgileri

Fossil Marka Bilgileri

%100 güvenebileceğiniz servis

Tel : 0212 367 44 74

Web : https://www.saatvesaat.com.tr/marka/fossil
Fossil Akıllı Saat Fiyatları Yetkili Servis Bilgileri

Fossil Akıllı Saat Fiyatları

Fossil Akıllı Saat Fiyatları Yetkili Servis Bilgileri İndirim Uzmanı
23 Haziran 2018

Fossil Akıllı Saat modelerini sizin için araştırdık ve birbirinden güzel modellerle karşılaştık. Fossil dünya  çapında akıllı saatleriyle ses getirdi. Apple ve Samsung akıllı saatlere göre şık bir tasarıma sahipler. Fiyat olarak Türkiye de Saat Saat sitesinde indirimli olarak 10 modelini inceleyebilirsiniz. 

Bizim en beğendiğimiz model ise Fossil Connected FTW4001 Erkek Kol Saati oldu. Sevgilinize farklı bir hediye vermek istiyorsanız kesinlikle bu modeli öneririz. 

Fossil tabi ki kadınları unutmamış ve hatta taş tutkusundan dolayı özel bir tasarımla taçlandırmış. Fossil Connected FTW6008 Bayan Kol Saati   taşlarıyla göz kamaştırıyor. Yuvarlak kasa şekliye oldukça darbelere karşı dayanıklı. Kullandıkları cam ise mineral. 

Bu iki model fiyatı ise 1940 TL başlayıp 9 taksit imkanı sunuyor. 

Fossil saat tercihinizden dolayı ömür boyu memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz. 

 


Ürününüzle ilgili yardıma ihtiyacınız varsa ve size en yakın Fossil Yetkili Servis’in telefonunu ve adresini öğrenmek istiyorsanız 0212 367 44 74 numaralı telefondan Fossil Müşteri Hizmetleri’ni arayarak destek alabilirsiniz

Ayrıca şu anda desteklenen Tüm Fossil ürünlerin yedek parçalarını yerel Yetkili Servis Merkezlerinden satın alabilirler. Size en yakın Yetkili Servis Merkezine 0212 367 44 74 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.