Dijitsu Blog

Dijitsu Sebil Fiyatları Yetkili Servis Bilgileri

Dijitsu Marka Bilgileri

%100 güvenebileceğiniz servis

Tel : 444 9 774

Web : http://dijitsu.com.tr/
Dijitsu Sebil Fiyatları Yetkili Servis Bilgileri

Dijitsu Sebil Fiyatları

Dijitsu Sebil Fiyatları Yetkili Servis Bilgileri İndirim Uzmanı
07 Temmuz 2018

DİJİTSU su sebilllerinin bir çok modeli var. Bunlardan en beğendiklerimiz gri renkli olan Tuna modeli  ve DJT 50 Aras modeli. Bu iki su sebili modeli ankastrelerinizle tam uyum içinde olacağınıza emin olabilirsiniz. Mutfakta su sebili kolaylığı ile hem sıcak su hem de soğuk suyu istediğiniz anda hızlıca ulaşabiliyorsunuz. Bütün ihtiyaçları bir araya toplayan Aras su sebilinin alt gözü tam bir bozdolabı şeklinde tasarlanmış. Dijitsu su sebillerinin boyu ortalama 88 cm. 

Dijitsu su sebillerini ortalama 400 TL' den başlıyor. Teknik servis olarak Türkiye de 180 merkezde hizmet vermeye devam ediyorlar. 

Ergonamik bir tasarıma sahip olan  su sebilleri hemen temizlenebilir şekilde dizayn edilmiş. Yaz için indirimli fiyatlara hepsiburada.com sitesinden de bakabilirsiniz. 

Dijitsu Sebil Fiyatları Yetkili Servis Bilgileri

 


Ürününüzle ilgili yardıma ihtiyacınız varsa ve size en yakın Dijitsu Yetkili Servis’in telefonunu ve adresini öğrenmek istiyorsanız 444 9 774 numaralı telefondan Dijitsu Müşteri Hizmetleri’ni arayarak destek alabilirsiniz

Ayrıca şu anda desteklenen Tüm Dijitsu ürünlerin yedek parçalarını yerel Yetkili Servis Merkezlerinden satın alabilirler. Size en yakın Yetkili Servis Merkezine 444 9 774 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.