Creality CR-6 SE 3D Printer Yetkili Servis Bilgileri

Creality CR-6 SE 3D Printer Yetkili Servis Bilgileri

Creality

%100 güvenebileceğiniz servis

Tel : +86 0755-2107-4150

Web : https://www.creality.com


Creality CR-6 SE

Creality CR-6 SE'deki Yenilikler Neler?

- Süper Kolay Montaj: Yalnızca birkaç parçayı bir araya getirin ve kullanıma hazır, doğrudan KUTU DIŞINDAN yazdırmaya başlayın.

- Çığır Açan Seviye Atlamasız: (İlk kez otomatik 16 puan seviyelendirme, panik ve sıkıntı yok) herkes için hatta yeni başlayanlar için ideal.

- Sessiz Bir Yazıcı: 32-bit sessiz anakart, STM32  kontrol çipi ve 24V 350W MeanWell güç kaynağı, CR-6 SE'nin hızlı bir şekilde ısınmasını ve sürekli olarak gürültüyü azaltmasını sağlar.

- Özelleştirilebilir, Modüler Nozul: Nozul bakımında basitlik. Özelleştirebilirsiniz. Isı bloğundan nozül ucuna kadar, diğer parçaların yanı sıra bu, bakımı kolay bir Modüler 3D Yazıcıdır!

- Güvenilir Ekstrüder: Kompakt ve güvenilir ekstrüderi ile daha yumuşak bir ekstrüzyon ve daha kolay bir filament beslemesinin sonuçta daha hızlı, daha sessiz ve daha pürüzsüz baskılar oluşturacağını bilirsiniz.

- Harika Kullanıcı Deneyimi: Sezgisel UX UI, PhotoelectricFilament Sensor ve Devam yazdırma işlevine sahip 4,3 "HD LCD Dokunmatik Ekran, Daha Pratik Eklentiler: Esnek hotbed fiksatörü, katlanabilir filament tutucu, step motor kapağı, alet kutuları ... ulaşılabilir.
 
 
 
-More-Compact : CR-6 SE, daha geniş bir temel ile tasarlanmıştır ve azaltılmış istenmeyen hareket ve geliştirilmiş incelikli sonuçlara dönüşen ayarlanabilir bir triger kayışı ile eşleşen çift Z ekseni ile donatılmıştır. 
 
 
 
-Taşınabilir 3D Yazıcı : Yalnızca 9,2 kg ağırlığında ve yönetilebilir boyutları (442 * 462 * 540 mm) olan Creality CR-6 SE 3d yazıcı, taşıyabileceğiniz bir 3D Yazıcıdır. 

Creality CR-6 SE 3D Printer Ürününüzle ilgili yardıma ihtiyacınız varsa ve size en yakın Creality Yetkili Servis’in telefonunu ve adresini öğrenmek istiyorsanız +86 0755-2107-4150 numaralı telefondan Creality Müşteri Hizmetleri’ni arayarak destek alabilirsiniz

Ayrıca şu anda desteklenen Tüm Creality ürünlerin yedek parçalarını yerel Yetkili Servis Merkezlerinden satın alabilirler. Size en yakın Yetkili Servis Merkezine +86 0755-2107-4150 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.


* Yukarıda kullanılan iletişim bilgileri 30-01-2021 tarihinde https://www.creality.com adresli Creality web sitesinden alınmıştır. En güncel iletişim bilgileri yine Creality web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. * Harita üzerinde bulunan servis noktaları fikir amaçlıdır. Resmi yetkili servis oldukları ile ilgili muhakkak Creality destek hattı üzerinden doğrulanması gerekmektedir.