Arnica Blog

Arnica Bora 5000 Yetkili Servis Bilgileri

Arnica Marka Bilgileri

%100 güvenebileceğiniz servis

Tel : 0 212 659 16 99

Web : arnica.com.tr
Arnica Bora 5000 Yetkili Servis Bilgileri

Arnica Bora 5000


07 Temmuz 2017

Temizlik vazgeçilmeziniz ise bu süpürge tam size göre bir tercih. Özellikle çocuklu evlerde hijyen çok önemlidir. Malum her evde halı var ve nanao teknolojiden yoksun. Gözle görülmeyecek derecede baktiler mevcut. Bunlara bir nebzede olsun  çözüme kavuşturmak istiyorsanız kesinlikle Bora 5000 den yana olsun. 

Arnica Bora 5000 Su Filtreli Mavi Süpürge, filtre veya toz torbası gerektirmeyen patentli su filtre sistemi ile yaşam alanınızı kolayca temizlemenize yardımcı oluyor.

Hoş kokulu parfümü odanızın havasını tazeleyen su filtreli elektrik süpürgesi, otomatik kablo sarıcı sayesinde kolayca toplayabileceğiniz 6 metrelik kablosu ile geniş bir alanı kirden ve tozdan arındırmanızı sağlıyor. ECARF sertifikalı, anti-alerji dostu elektrik süpürgesi farklı yapıdaki temizleme aparatları, boyu ayarlanabilir emiş borusu ve çelik telli esnek hortumu aracılığı ile koltuk, perde gibi eşyaları hijyenik hale getirmenizi kolaylaştırıyor. Üretiminde tercih edilen ve kullanım ömrü uzun olan HEPA 13 filtre yıkanabiliyor.


Ürününüzle ilgili yardıma ihtiyacınız varsa ve size en yakın Arnica Yetkili Servis’in telefonunu ve adresini öğrenmek istiyorsanız 0 212 659 16 99 numaralı telefondan Arnica Müşteri Hizmetleri’ni arayarak destek alabilirsiniz

Ayrıca şu anda desteklenen Tüm Arnica ürünlerin yedek parçalarını yerel Yetkili Servis Merkezlerinden satın alabilirler. Size en yakın Yetkili Servis Merkezine 0 212 659 16 99 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.