Apple Blog

iPhone Xs Fiyatı Nedir? Yetkili Servis Bilgileri

Apple Marka Bilgileri

%100 güvenebileceğiniz servis

Tel : 0 (216) 282 15 11

Web : www.apple.com.tr
iPhone Xs Fiyatı Nedir? Yetkili Servis Bilgileri

iPhone Xs Fiyatı Nedir?

iPhone Xs Fiyatı Nedir? Yetkili Servis Bilgileri İndirim Uzmanı
17 Eylül 2018

Türkiye de İphone Xs modelinin fiyatı son günlerde merak konusu oldu. Apple Türkiye sitesinden verilen açıklamaya göre 12000 TL civarında piyasaya sunuşacağıdır. 

İphone Xs özelliklerini incelediğimizde bir çok ayrı gözümüzü kamaştırıyor. Bunlardan en beğendiklerimizi sizin için bir araya getirdik. Özellikle yeni kasa hassaslıkla işlenmiş paslanmaz çelik şeritler oluşuyor. Bu da suya ve tozaa karşı daha dayanıklı bir dış yüzey imkanı sağlıyor. 

Cam arka yüzeyi sayesinde İphone X modeline göre hızlı şarj yeteneği on kat fazlalaştırılmış.A12 Bioniç çip sayesinde fotoğraf kalitesi üst düzeye ulaştırılmış. Potre modunda çekilen fotoğraflar tam bir profesyonellik göstergesidir. 

Hiç bir telefon İphone kadar başarılı bir üretim ve lansman yapamıyor. 

 

 

 

 


Ürününüzle ilgili yardıma ihtiyacınız varsa ve size en yakın Apple Yetkili Servis’in telefonunu ve adresini öğrenmek istiyorsanız 0 (216) 282 15 11 numaralı telefondan Apple Müşteri Hizmetleri’ni arayarak destek alabilirsiniz

Ayrıca şu anda desteklenen Tüm Apple ürünlerin yedek parçalarını yerel Yetkili Servis Merkezlerinden satın alabilirler. Size en yakın Yetkili Servis Merkezine 0 (216) 282 15 11 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.