Apple Blog

Apple Watch Fiyat Yetkili Servis Bilgileri

Apple Marka Bilgileri

%100 güvenebileceğiniz servis

Tel : 0 (216) 282 15 11

Web : www.apple.com.tr
Apple Watch Fiyat Yetkili Servis Bilgileri

Apple Watch Fiyat


07 Temmuz 2017

Apple watch saatleri Hermès iş birliği le göz kamaştırıyor sizin için bir model beğendik işte yakından bir göz atın derim :

Efsanevi bir iş birliği.

Apple Watch Hermès, paralel bir düşüncenin, ortak bir vizyonun ve karşılıklı, derin bir saygının doruk noktası. Hem kullanışlı hem de şık olması için tasarlanmış benzersiz bir saat. Yeni koleksiyon, Hermès zanaatkarları tarafından ince bir el işçiliğiyle üretilen deri kayışlar ile Hermès’in simgesi haline gelmiş Clipper, Cape Cod ve Espace modellerinden ilham alınarak geliştirilen Apple tasarımı kadranları bir araya getiriyor. Usta işi sadeliğiyle Apple Watch Hermès, modern hayata uyumun ve günü daha iyi yaşamanın zarif bir yolunu sunuyor.

 

Fiyatı 3000 dolar seviyesinde 

https://www.apple.com/tr/apple-watch-hermes/


Ürününüzle ilgili yardıma ihtiyacınız varsa ve size en yakın Apple Yetkili Servis’in telefonunu ve adresini öğrenmek istiyorsanız 0 (216) 282 15 11 numaralı telefondan Apple Müşteri Hizmetleri’ni arayarak destek alabilirsiniz

Ayrıca şu anda desteklenen Tüm Apple ürünlerin yedek parçalarını yerel Yetkili Servis Merkezlerinden satın alabilirler. Size en yakın Yetkili Servis Merkezine 0 (216) 282 15 11 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.